NAŠE SLUŽBY

Markétka
 

Již při studiu medicíny jsem silně vnímala širší a hlubší rozměr lidského bytí. Znalosti, které mi studium poskytlo jsem intuitivně doplňovala a stále doplňuji vědomostmi především z oblasti psychologie, osobního a duchovního rozvoje člověka, prací s vlastní emocionalitou, traumaty, potlačenými vzorci a přesvědčeními. Hlavním motivem mi ale vždy byla především má velmi silná touha po hlubším poznání sebe sama. Největším zdrojem poznání mi je proto moje vlastní životní zkušenost. 

 
V rámci setkání se se ženami zaměřuji na hluboké hojení a jeho integraci vedoucí k dosažení harmonie na všech úrovních.
 

Snažím se spolupodílet na vytváření energie a prostoru určenému k objevování, přijímání a sdílení sebe sama. Prostoru, ve kterém se ženy mohou cítit bezpečně, plně přijaty a dovolit si v něm přiznávat a překonávat svoje strachy, bolesti, pochyby, ale stejně tak i zažívat obrovskou úlevu, objevovat vlastní potenciál, autenticitu, osobní pravdu a radost, hojnost, svobodu a neskutečnou vnitřní sílu, která nás denně pohání dál a nedovolí nám se vzdát.


Při práci využívám dialog, jógové techniky (práce s dechem, meditace, vizualizace, relaxace, uvolnění těla), vědomý dotek, práci s energiemi. Dále se zabývám odhalováním hlubších příčin chronických psychosomatických onemocnění především v oblasti ženských  hormonálních potíží.

Kristý

Milí, vítám vás. Jmenuji se Kristýna, jsem fyzioterapeutka a citlivá pečující duše. Do vínku mi byl dán dar doteku a láskyplného zájmu o druhé. Miluji děti, přírodu, zvířata, intuitivní tanec, hru na kytaru a zpěv. Skrze zájem o lidské tělo a pomáhání druhým mě život zavedl ke studiu Fyzioterapie (FTVS UK, Mgr.). Během studií jsem však postupně začínala vnímat, že se nestačí zaměřit pouze na tělesnou schránku člověka, ke které nás primárně učí se vztahovat a léčit ji. Klasický systém fyzioterapeutické práce a málo času na klienty mě začal trápit a nenaplňovat, až jsem z něj odešla a na nějaký čas se věnovala masírování. Tato etapa mého pracovního života mi ukázala, jak moc relaxace těla uvolňuje mysl, jak vědomý pečující dotek dokáže léčit, uvolňovat emoce a přivádět nás k sobě samým. Čím dál více jsem vnímala, jak plná pozornost, zájem, dotek, slovo, má mnohdy větší léčivou sílu než samotné terapeutické techniky. Také má vlastní cesta mi ukazovala velmi úzké propojení fyzického těla s duševním prožíváním a osobním příběhem. Začala jsem více zkoumat své emoce, vzorce chování, traumata a zabývat se osobním rozvojem. Skrze vlastní zkušenost jsem můj fyzioterapeutický přístup postupně začala obohacovat o práci s vnímáním svého těla a jeho signálů, zklidněním, propojením s psychikou. Za velmi důležité považuji vlastní prožitek v těle a následná uvědomění, díky nimž může docházet ke změně. Nyní pracuji jak s fyzioterapeutickými metodami a pohybem (Fasciální manipulace Stecco, prvky DNS aj.), tak s vědomým dotekem, dechovými technikami, jógou, masážemi (aromaterapeutické relaxační, energetické, těhotenské masáže), tělovými svícemi, baňkami  atd. Zajímám se také o body psychoterapeutické směry, nastoupila jsem tento rok do výcviku bioenergetické body psychoterapie. Ráda kombinuji přístupy a nechávám se vést svojí intuicí a zkušenostmi, Vaším příběhem a Vaším tělem. Pojďte spolu se mnou být svým vlastním detektivem.


Anett

Nyní jsem na mateřské dovolené.

Svou životní cestou, která směřovala skrz studium fyzioterapie, různých seberozvojových kurzů, seminářů a traumaterapeutického výcviku, jsem došla do bodu, kdy ve svých terapiích propojuji veškeré své prožitky, znalosti a intuici. Propojuji práci s tělem, myslí, duchem a duší. Pracuji i na energetické úrovni, která nemusí být vždy pocítěna, a zároveň je vždy přítomna. K tomu mi dopomáhají mimojiné i přítomné krystaly, které využívám ve své práci s klienty, a prostor, který je tvořen námi všemi. Je zde vytvářen bezpečný prostor pro uvolnění, důvěrné sdílení, emoční projevení a odstranění bloků, které nás tíží a nevíme, co s nimi. 


Ráda pracuji s ženami a muži. Často ke mně přicházejí se vztahovými potížemi a ženy s ženskými potíži různých rozměrů.


"To, co se děje nám je jen odraz toho, co se nám děje uvnitř."

A to se společně s Vámi snažím odkrýt.

Barča

Praktikuji shiatsu, což je prastará japonská léčebná technika využívající dotyk. Dotykem a tlakem prstů dávám impulzy k vyrovnání toku životní energie. Aktivují se tak životní síla a sebeozdravné schopnosti těla a mysli. Navrací se vnitřní klid a zdraví. Přínosem většinou bývá zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů, podpora lymfatického a krevního oběhu, vyrovnává se lymfatický a hormonální systém. Díky shiatsu můžeme cítit také příliv energie a zlepšení sportovního výkonu. Klienti vyhledávají shiatsu i s konkrétními problémy jako: • bolest hlavy, migréna • vysoký/nízký tlak • záněty • deprese, úzkosti a jiné duševní obtíže • PMS, menstruační potíže • problémy s otěhotněním, potencí • nedostatek vůle, sebedůvěry • zažívací potíže, průjem, zácpa • nespavost, únavový syndrom • bolesti zad, zamrzlé rameno.. • astma, alergie • další... Všechny tyto symptomy jsou pouze důsledky nějaké nerovnováhy. V shiatsu tedy řešíme u klienta jeho celkový stav. Kromě léčení fyzických a duševních problémů může sloužit shiatsu jako duchovní cesta a cesta k seberozvoji.

Meditace

Indií inspirované meditace vedené Péťou Malíkem každý sudý čtvrtek od 19:00.


Můžete se hlásit malikcz@yahoo.com.